Job Board | TalentRover

Disponent / Disponentka logistiky
Czech Republic
JN -122018-16698
Naším klientem je menší automotive společnost s mezinárodní účastí. V rámci nových projektů aktuálně posiluje tým na logistice a hledá vhodné kandidáty/ kandidátky na pozici: DISPONENT / DISPONENTKA

Pracovní náplň:
  • Komplexní řešení zakázek
  • Plánování výroby dle objednávek
  • Nákup materiálu
  • Komunikace s odběrateli, dodavateli a dopravci
  • Koordinace toku materiálu
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici v logistice
  • Znalost automotive
  • Komunikativní znalost AJ podmínkou
  • Velmi dobré organizační schopnosti
Nabízíme:
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Různorodou pracovní náplň s velkou mírou odpovědnosti
  • Měsíční mzdu od 28.000 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Osobní ohodnocení
  • Další zaměstnanecké benefity
Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

Těšíme se na spolupráci

You are about to register with [Adecco], part of the Adecco Group as a candidate. During your registration, the company will collect and use information about you to make available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Statement explains how we collect and use information about you and the rights you have!

       I accept the Terms of Use and the Personal Data Privacy Policy. Please read more here

       I agree that the company and its affiliates can use my details to send me information about their services this may be by post, email, SMS, MMS, phone, social media, push notifications in apps and other means

Terms of use

Privacy Policy