Job Board | TalentRover

TARGONCAVEZETŐ / LOGISZTIKAI MUNKATÁRS
Hungary
JN -032018-5487
Végre ismét felvétel Győr legnagyobb autóipari vállalatánál!
Ha van raktárban szerzett tapasztalatod és dolgoztál már targoncavezetőként, akkor ne hagyd ki a lehetőséget!

Ne habozz, jelentkezz most hozzánk!

RAKTÁROS/TARGONCAVEZETŐ

Miért ajánljuk?
BÉR: Győr egyik legmagasabb kezdő alapbére (bruttó 280.000-306.000 Ft végzettség alapján)
MŰSZAKPÓTLÉK: törvényi szabályozások szerinti 14:00-22:00 15%, 22:00-6:00 30%
CAFETERIA: időarányos jogosultság (éves keret bruttó 400.000 Ft)
MODERN KORÜLMÉNYEK: Győr egyik legmodernebb gyártócsarnokában történő munkavégzés
MŰSZAKREND: jól tervezhető, klasszikus 3 műszak 8 órás beosztással
SZERZŐDÉSES JÁRAT: munkahely és lakóhely között biztosítjuk a bejárást
BETANÍTÁSI PROGRAM: belépő nap és oktatás

Mi a feladat?
  • Anyagmozgatás a raktári területen,
  • Sorkiszolgálási feladatok ellátása
  • Tréler összekészítés, beraktározás, göngyöleg szállítás
  • Anyagmozgatás dokumentálása
  • A terület anyagainak és alkatrészeinek vállalatirányítási rendszer alapú kezelése

Mi az elvárás?
    • OKJ-s targoncavezető végzettség
      • 3324 vezetőüléses targonca
      • 3313 vezetőállásos targonca
      • 3312 gyalogkíséretű targonca
    • Targoncavezető / raktáros munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
    • 3 műszakos munkarend vállalása (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
    • Csapatmunkára való hajlandóság
    • Megbízható személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Autóipari területen szerzett raktáros / targoncavezető tapasztalat

Munkavégzés helye:
Győr

#LI-DNP

Jelöltként kíván regisztrálni az Adecco Személyzeti Közvetítő Kft, 1134 Budapest, Váci út 45. G/7. , adószám: 10443314-2-44, Adecco csoport tagvállalatánál. A regisztráció során a vállalat a szolgáltatásnyújtás és a kapcsolattartás biztosítása céljából adatokat gyűjt és használ fel. Adatvédelmi nyilatkozatunk ( a lent található linken) magyarázza el, hogy miként gyűjtjük és használjuk fel az Önre vonatkozó adatokat, és az Ön jogait is.
Ha kéretlenül ún. „különleges adatokat” ad meg, [Ezek az adatvédelmi jogszabályok szerint különleges védelmet élvező adatok. Ezek az Ön faji vagy etnikai származására, politikai véleményére, vallási vagy filozófiai meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, egészségére, genetikai vagy biometrikus adataira, szexuális életére vagy bűnügyi vagy más hatósági előéletére vonatkozó adatok] ezen adatok megadásával Ön hozzájárul azoknak az adatvédelmi nyilatkozatban megadott módon történő felhasználásához.

       Hozzájárulok ahhoz, hogy a vállalat és kapcsolt vállalkozásai felhasználják adataimat arra, hogy szolgáltatásaikról postán, e-mail-ben, SMS-ben, MMS-ben, telefonon, közösségi médiában, push üzenettel és más eszközökön információkat küldjenek. Megértettem, hogy ezt a hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom.

Felhasználási feltételek

Adatvédelmi nyilatkozatunk