Job Board | TalentRover

Технически ръководител
Bulgaria / Sofia grad
JN -022021-41838
От името на наш доверен клиент, водеща компания в сферата на инфраструкторното строителство, търсим да назначим Технически ръководител-гр.София.

Отговорности:

Възлага, координира и контролира работата на строителната бригада и подизпълнителите на обекта

Организира и ръководи монтажните групи, механизация и кореспондира с възложителя

Посреща стока, подписва приемо-предавателни протоколи и организира товаро-разтоварни дейности на обектите на фирмата

Разработва линейни графици и календарни планове

Изготвяне на количествени сметки, Акт 19 и други технически документи

Изготвяне на заявка за техника, строителни материали и работна ръка за обекта

Изисквания:

Висше образование-Строителен инженер

Опит и познания в областта на пътната  инфраструктура минимум 3 години

Отлична комютърна грамотност - MS Office (word, excel, powerpoint)

Опит в контролиране на разходи

Работа с AutoCAD

Шофьорска книжка

Компанията предлага:

Атрактивно и коректно заплащане с реални сигуровки

Работа в сплоен и амбициозен екип

Участие в стратегически проекти

Ако тази професионална възможност e интересна за Вас, моля изпратете CV.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

This vacancy is no longer accepting applications! Please contact us for more information!

Условия за ползване // Terms of use

Моля, прочетете Условията за ползване ТУК.
Please, read the Terms of use HERE.

Информация за поверителността на данните // Privacy information

Моля, прочетете Политиката за защита на личните данни ТУК.
Please, read the Privacy Policy HERE.

Моля, прочетете Уведомлението за поверителност за кандидати ТУК.
Please, read the Candidates Privacy Information Statement HERE.