Job Board | TalentRover

Pomoč v računovodstvu (m/ž)
Slovenia / Osrednjeslovenska regija
JN -012021-40987
Si študent/ka in si želiš novih delovnih izkušenj na področju računovodstva? Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo študentsko pomoč za delo: "Pomoč v računovodstvu (m/ž)".

Delovne naloge:
- knjiženje prejetih in izdanih računov,
- arhiviranje dokumentacije,
- administrativna dela,
- druga dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- izkušnje s podobnim delom,
- poznavanje MS Office programov,
- poznavanje programa Vasco (zaželjeno),
- natančnost, odgovornost, zanesljivost in timsko naravnanost,
- časovno razpoložljivost.

Kraj dela:
Ljubljana.

Urna postavka:5,5€ bruto.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da svojo prijavo z življenjepisom oddajo preko email-a: info@actax.si.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2020/2021, na student@adecco.si ter naročiti napotnico za študentsko delo.

Objavljeno delovno mesto ni več na voljo za prijavo
Prosimo preglejte si vsa naša delovna mesta na www.adecco.si

IZJAVA O ZAUPNOSTI PODATKOV KANDIDATOV