Job Board | TalentRover

Responsabil SSM si PSI
Romania / Cluj
JN -012021-40933
Adecco Resurse Umane, lider mondial si national in servicii de HR, recruteaza pentru unul dintre clientii sai, un important producator de materiale de constructii, Responsabil in domeniul securitatii si sanatatii in munca.

Candidatul ideal:
- minim studii medii;
- curs in domeniul SSM;
- curs cadru tehnic PSI;
- abilitati de organizare, planificare si prioritizare;
- capacitate de identificare si rezolvare de probleme;
- permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:
- Coordoneaza si asigura activitatea de instruire si informare a angajatilor privind securitatea si sanatatea in munca;
- Stabileste necesarul de documente si inregistrari in domeniul SSM;
- Se asigura de faptul ca informatiile din domeniul sanatatii si securitatii in munca au fost intelese si insusite de catre angajati;
- Raspunde de intocmirea documentatiilor necesare si obtinerea autorizatiilor si a avizelor necesare functionarii;
- Identifica si previne riscurile;
- Elaboreaza si implementeaza planul de prevenire si protectie a muncii.

Beneficii:
- salariu motivant;
- tichete de masa;
- prime de sarbatori;
- abonament medical;
- asigurare de viata;
- bonus anual in functie de performanta.

This vacancy is no longer accepting applications! Please contact us for more information!