Job Board | TalentRover

Polnjenje polic (m/ž)
Slovenia / Osrednjeslovenska regija
JN -012021-40881
Uspešno trgovsko podjetje na Rudniku v svoj kolektiv vabi več študentov za delovno mesto "Polnjenje polic (m/ž)".

Delovne naloge:
- zlaganje blaga in izdelkov na police,
- dopolnjevanja blaga na policah, zlaganje in sortiranje,
- lepljenje etiket,
- skrb za red in čistočo,
- opravljanje drugih del in nalog po navodilih vodje.

Pričakujemo:
- urejen status študenta,
- polnoletnost,
- znanje slovenskega jezika,
- pripravljenost na delo,
- odgovornost in vestnost.

Delovnik: od ponedeljka do sobote popoldne (14.00 - 21.00).

Kraj dela:
Ljubljana Rudnik.

Urna postavka:
5,50€ bruto

Kontakt:
Kandidate (m/ž), ki vas delo zanima prosimo, da čim prej oddate prijavo preko maila: rcvijic@rudnidis.si ali pokličete na telefonsko številko 01 420 41 48.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2020/2021, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.

Objavljeno delovno mesto ni več na voljo za prijavo
Prosimo preglejte si vsa naša delovna mesta na www.adecco.si

IZJAVA O ZAUPNOSTI PODATKOV KANDIDATOV