Job Board | TalentRover

Programer (m/ž) - Kamnik
Slovenia / Osrednjeslovenska regija
JN -012021-40878
Si študent računalništva in informatike? Naš naročnik, hitro rastoče, mlado in inovativno podjetje GEM motors d.o.o., išče študentsko pomoč na delovnem mestu: "Programer (m/ž)". V svoje vrste vabijo študente, ki jih zanima razvoj elektropogonov v kolesu za električna vozila.

Nudimo:
- dinamično in fleksibilno delo v mladi in razvojno naravnani ekipi,
- možnost pridobivanje raznolikih izkušenj v praksi,
- možnost izdelav diplomske/magistrske naloge ter zaposlitev po končanem študiju,
- testno vožnjo z električnimi vozili.

Kraj dela:
Kamnik.

Delovne naloge:
- kodiranje v C/C++
- pomoč pri programiranju mikroprocesorjev (Cortex, Atmel, PIC, TI ...).

Pričakujemo:
- urejen študentski status,
- izkušnje s programskimi jeziki C/C++,
- poznavanje vgradnih sistemov,
- poznavanje dobrih praks kodiranja in varnostnih standardov,
- poznavanje koncepta krmiljenja elektromotorjev,
- poznavanje testiranja in validacije programske kode,
- odgovornost in samoiniciativnost,
- pripravljenost na izvajanje praktičnih del in pridobivanje novih znanj.

Urna postavka:
Po dogovoru.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da svojo prijavo z življenjepisom posredujete na: kadri@gemmotors.si.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2020/2021, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.

Objavljeno delovno mesto ni več na voljo za prijavo
Prosimo preglejte si vsa naša delovna mesta na www.adecco.si

IZJAVA O ZAUPNOSTI PODATKOV KANDIDATOV