Job Board | TalentRover

Posluževalec strojev (m/ž)
Slovenia / Gorenjska regija
JN -012021-40744
Naš naročnik, družinsko podjetje, ki ima za seboj 40 let dolgo tradicijo delovanja in še vedno velja za stabilno in priznano podjetje, išče nov kader. Izkušeni na področju obdelave kovin in nekovin, specializirani za proizvodnjo enostavnih in visoko tehnoloških struženih in rezkanih izdelkov med svojo ekipo vabi pridne in zanesljive kandidate, ki bodo zapolnili delovno mesto:

POSLUŽEVALEC STROJEV (M/Ž)

Lokacija dela je v Škofji Loki.

Podjetje vam nudi:
  • Zaposlitev direktno na podjetje.
  • Prijeten in povezan kolektiv.
  • Stabilno in urejeno delovno okolje.
  • Pridobitev novih in "zlata" vrednih znanj.
  • Stimulativno plačilo z vsemi dodatki in stimulacijo.
  • Dolgoročno zaposlitev.
  • Možnost napredovanja in izobraževanja.
  • 2 izmenski delavnik.
Vaše delovne naloge bodo:
  • Priprava strojev in naprav za zagon.
  • Upravljanje in nadzor nad delovanjem strojev.
  • Izvajanje medfazne kontrole kosov.
  • Opravljanje manj zahtevnih del na strojih,
  • Menjava enostavnih orodij in izvajanje enostavnih korekcij.
  • Izvajanje enostavnih vzdrževalnih del,
  • Posluževanje strojev za razrez materiala v odsotnosti skladiščnika.
  • Nakladanje in razkladanje materiala v odsotnosti skladiščnika.
  • Odstranjevanje odpadkov iz stroja.
  • Preventivno vzdrževanje delovnih sredstev in skrb za urejeno delovno okolje.
  • Pranje in pakiranje kosov.
  • Opravljanje internega transporta z viličarji.
Pričakujemo, da ste kandidat, ki:
  • Ima vsaj osnovno znanje z delom na CNC stružnicah ter pozna orodij kot so stružne plošče.
  • Zna brati tehnične rizbe.
  • Ima željo po tovrstnem delu in novemu znanju.
  • Ima naslednje lastnosti kot so: prilagodljivost, učljivost, odgovornost, poštenost, delavnost in timski duh.

V kolikor ste se prepoznali kot primeren/a kandidat/ka, nam posredujte vašo prijavo in življenjepis s klikom na povezavo "Prijavi se". Vaše prijave bodo obravnavane diskretno. Za več informacij smo na voljo na: 051 224 747 (ROK) ali posredujte življenjepis na poštni naslov rok.oblak@adecco.si.
Kot kandidat se boste registrirali v Bazo Kandidatov pri podjetju Adecco H.R., kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ameriška 8, 1000 Ljubljana, ID za DDV: SI54401747, matična številka: 1519140000, ki je del Skupine Adecco. Med registracijo bo podjetje zbralo vaše podatke in jih uporabilo za zagotavljanje dostopa do naših storitev in za ohranjanje našega sodelovanja v prihodnje. V naši Izjavi o zasebnosti podatkov (povezava spodaj) je pojasnjeno, kako vaše podatke zbiramo in jih uporabljamo ter kakšne so vaše pravice.

V kolikor se odločite, da nam boste posredovali posebne vrste osebnih podatkov tako imenovane ‘občutljive podatke’, kjer tega od vas ne zahtevamo, se s tem strinjate, da lahko takšne podatke uporabimo v skladu z določili Izjave o zasebnosti podatkov.

       Sprejemam izjavo o zaupnosti podatkov kandidatov, ki jo najdete tukaj.
       Strinjam se, da lahko podjetje in njegove podružnice, objavljene na www.adecco.com uporabljajo moje podatke in me obveščajo o njihovih storitvah po pošti, elektronski pošti, z SMS sporočili, MMS sporočili, preko telefona, družbenih medijev, s potisnimi obvestili v aplikacijah in preko drugih sredstev. Zavedam se, da lahko to možnost kadarkoli prekličem.

IZJAVA O ZAUPNOSTI PODATKOV KANDIDATOV