Job Board | TalentRover

Promotor (m/ž)
Slovenia / Osrednjeslovenska regija
JN -012021-40682
Te zanima delo promotorja/promotorke? Si vestna, energična in komunikativna oseba? Potem beri dalje. Za našega naročnika, uspešno podjetje, iščemo študentsko pomoč (m/ž) za izvajanje promocij na prodajnih mestih.

Delovne naloge:
- promocija televizorjev,
- delo na terenu,
- komunikacija s strankami.

Pričakujemo:

- urejen status študenta,
- urejen lastni prevoz,
- zanimanje za avdio-video področje,
- odgovornost, zanesljivost in iznajdljivost,
- komunikativnost in občutek za ljudi,
- časovno razpoložljivost,
- izkušnje z delom na podobnem tehničnem področju.

Kraj dela: Ljubljana.

Urna postavka:
6,50€/bruto (in dodatna stimulacija na podlagi uspešnega posredovanja pri prodaji).

Kontakt:
Kandidate (m/ž), ki vas delo zanima vabimo, da čim prej oddate prijavo z življenjepisom preko gumba 'Prijavi se!', ki ga najdete na desni strani oglasa. Za več informacij lahko pokličete na telefonsko številko: 051 410 428 (Maruša).

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2020/2021, na student@adecco.si ter naročiti napotnico za študentsko delo.

Objavljeno delovno mesto ni več na voljo za prijavo
Prosimo preglejte si vsa naša delovna mesta na www.adecco.si

IZJAVA O ZAUPNOSTI PODATKOV KANDIDATOV