Job Board | TalentRover

Prodaja kozmetike - farmacevtski tehnik (m/ž)
Slovenia / Osrednjeslovenska regija
JN -012021-40665
Za našega naročnika, ugledno podjetje, iščemo študentsko pomoč: farmacevtskega tehnika (m/ž) za pomoč v specializirani prodajalni znotraj trgovskega središča.

Delovne naloge:
- svetovanje strankam glede izbire fizioterapevtskih, kozmetičnih in dietetičnih proizvodov ter zdravil brez recepta,
- sprejem blaga, polnjenje polic in skrb za urejenost prodajnega prostora,
- skrb za celoten prodajni postopek,
- druga dela po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:
- zaključena izobrazba V. stopnje smeri farmacevtski tehnik (oz. vsaj dokončano izobrazbo za farmacevtskega tehnika),
- občutek za delo s strankami, obvladovanje prodajnih tehnik in vljudnost,
- odlično znanje slovenskega jezika in dobro izražanje v slovenskem jeziku,
- zaželene izkušnje v prodaji in svetovanju.

Nudimo:
- delo v prijetnem in urejenem kolektivu.

Kraj dela: Ljubljana - Rudnik

Urna postavka: 6,00€ bruto

Urnik dela: izmensko delo od pon-sob.

Kontakt:
Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da pošljejo prijavo z življenjepisom preko email-a: rcvijic@rudnidis.si.

Opomba:
Gre za občasno študentsko delo, po potrebi. Pred pričetkom dela morate urediti vpis v Adecco študentski servis preko naše spletne strani http://napotnice.adecco.si/Student/UstvariRacun in nam poslati kopijo original potrdila o šolanju, za šolsko leto 2020/2021, na student@adecco.si, ter naročiti napotnico za študentsko delo.

Objavljeno delovno mesto ni več na voljo za prijavo
Prosimo preglejte si vsa naša delovna mesta na www.adecco.si

IZJAVA O ZAUPNOSTI PODATKOV KANDIDATOV