Job Board | TalentRover

Tehnični upravljalec linije (m/ž)
Slovenia / Podravska regija
JN -112020-39733

Priznano mednarodno podjetje išče kandidate, ki si želijo redne zaposlitve v stabilnem in rastočem podjetju v Mariboru.
Vaše naloge bodo :

- osnovno vzdrževanje strojev in naprav,
- nastavljanje in menjava strojnih delov,
- čiščenje strojev in strojnih delov v povezavi s preventivnim vzdrževanjem,
- izpolnjevanje dokumentacije,
- pakiranje izdelkov,
- skrb za čisto delovno okolje.

Od kandidatov pričakujemo:

- izobrazbe strojne smeri,
- pripravljenost za delo v večih izmenah,
- odgovorne in zanesljive kandidate s pozitivnim odnosom do dela.

Nudimo:

- zaposlitev v urejenem kolektivu uspešnega podjetja,
- stimulativno plačilo,
-13ta plača, božičnica in nagrada na uspešnost,
- možnost dolgoročne zaposlitve.

Na delovno mesto se lahko prijavite z oddajo življenjepisa preko povezave "Prijavi se!" ali pa na e-mail: andrea.bratovic@adecco.si

Objavljeno delovno mesto ni več na voljo za prijavo
Prosimo preglejte si vsa naša delovna mesta na www.adecco.si

IZJAVA O ZAUPNOSTI PODATKOV KANDIDATOV