Job Board | TalentRover


Calificare Sudor
Romania / Cluj
JN -112020-39624
Adecco Resurse Umane, lider national si mondial in servicii de HR, recruteaza pentru unul dintre colaboratorii sai, persoane interesate de calificare pentru meseria de sudor. 

Candidatul ideal:
- studii medii;
- indemanare in folosirea aparatului de sudura;
- implicare si seriozitate;
- atentie la detalii.

Responsabilitati:
- verificarea calitativa a produselor pentru identificarea neregulilor de sudura;
- curatarea suprafetei care urmeaza a fi sudata;
- retusarea produselor prin sudura manuala;
- pregatirea produselor pentru urmatorul pas al productiei.

Beneficii:
- salariu motivant;
- tichete de masa;
- spor de noapte;
- transport asigurat. 
Atunci cand aplici pentru aceasta pozitie, detaliile tale vor fi salvate in baza noastra de date pentru oportunitati viitoare.

Datele tale sunt in siguranta! Nu vom partaja informatiile tale, te vom contacta doar daca gasim o oportunitate interesanta pentru tine. Poti sterge profilul tau oricand.

       “Notificare privind confidentialitatea datelor despre candidati: am citit si am inteles declaratia de confidentialitate, care poate fi consultata aici.
       Comunicari de marketing: sunt de acord ca Adecco Romania/Adecco Resurse Umane şi afiliatii acestora https://www.adeccogroup.com/worldwide-locations/ să poată folosi detaliile mele pentru a-mi transmite informaţii despre serviciile acestora (inclusiv locuri de munca disponibile, invitatii la evenimente sau sondaje de opinie, buletine informative etc), prin poştă, poştă electronică, SMS, MMS, telefon, medii de socializare, notificări tip push în aplicaţii şi prin alte mijloace; inţeleg că pot să renunţ la această opţiune în orice moment.

Termeni de utilizare





Notificare privind confidentialitatea datelor despre candidati






All Rights Reserved.