Job Board | TalentRover


Vopsitor Industrial
Romania / Cluj
JN -112020-39371
Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre colaboratorii sai, un important producator de confectii metalice, Vopsitor Industrial. 

Candidatul ideal:
- minim studii medii;
- experienta in operatiunile de vopsire;
- cunostinte de intretinere de rutina a uneltelor si masinilor de baza;
- orientare spre calitate;
- seriozitate si punctualitate. 

Responsabilitati:
- Este respnsabil de vopsirea prin pulverizare a cadrelor spiralate si a pieselor atasate;
- Se asigura ca masinile sunt produse eficient, la un nivel de calitate si pregatite pentru urmatoarea faza de productie. 
- Participa activ la imbunatatirea continua a produselor si proceselor. 

Beneficii:
- Salariu atractiv;
- Tichete de masa: 15 lei/ zi;
- Bonusuri de sarbatori;
- Transport asigurat. 
Atunci cand aplici pentru aceasta pozitie, detaliile tale vor fi salvate in baza noastra de date pentru oportunitati viitoare.

Datele tale sunt in siguranta! Nu vom partaja informatiile tale, te vom contacta doar daca gasim o oportunitate interesanta pentru tine. Poti sterge profilul tau oricand.

       “Notificare privind confidentialitatea datelor despre candidati: am citit si am inteles declaratia de confidentialitate, care poate fi consultata aici.
       Comunicari de marketing: sunt de acord ca Adecco Romania/Adecco Resurse Umane şi afiliatii acestora https://www.adeccogroup.com/worldwide-locations/ să poată folosi detaliile mele pentru a-mi transmite informaţii despre serviciile acestora (inclusiv locuri de munca disponibile, invitatii la evenimente sau sondaje de opinie, buletine informative etc), prin poştă, poştă electronică, SMS, MMS, telefon, medii de socializare, notificări tip push în aplicaţii şi prin alte mijloace; inţeleg că pot să renunţ la această opţiune în orice moment.

Termeni de utilizare





Notificare privind confidentialitatea datelor despre candidati






All Rights Reserved.