Job Board | TalentRover

Agent Vanzari - Sibiu
Romania / Sibiu
JN -112020-39100
Adecco Resurse Umane recruteaza pentru unul dintre clientii sai, una dintre cele mai mari companii de curierat, un Field Sales Executive in  Sibiu.

Responsabilitati:
- Sa contribuie la indeplinirea obiectivelor comerciale ale companiei prin managementul teritoriului de vanzari alocat,
- Sa mentina portofoliul de clienti existent, cat si sa identifice noi oportunitati de business, de clienti noi, in scopul realizarii obiectivelor individuale, ale teritoriului alocat si ale companiei;
- Sa identifice nevoile clientilor, sa analizeze si sa rezolve problemele si sa promoveze serviciile de baza ale companiei
- Sa comunice clar clientilor serviciile pe care le promoveaza
- Sa efectueze numarul cerut de vizite la clienti, conform normelor comerciale si de vanzari
- Sa ofere sprijin clientilor direct, telefonic si on-line.

Cerinte:
- Permis de conducere cat. B
- Experienta in vanzari de servicii, de minim 3 ani
- Persoana pasionata si proactiva in ceea ce face
- Orientare catre client
-  Limba Engleza
-  Abilităti de comunicare si organizare