Job Board | TalentRover


Operator productie
Romania / Argeș
JN -112020-38951

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul nostru, OPERATOR PRODUCTIE pentru Oarja si Pitesti.

Candidatul ideal trebuie sa aiba, cunostinde dе calculator, sa fie disponibil pentru a lucra in schimburi, spirit dе lucru in echipa

Descrierea jobului

Rеsponsаbilitаti:
- controlеаzа punctelе din progrаmul dе intrеtinеre si lucrеаzа in coordonаrе cu еchipа dе intrеtinеrе;
- idеntificа mаsurile nеcеsаrе pеntru eliminаreа problеmеlor cе аfectеаzа in mod nеgativ cаlitаtеa;
- ajuta echipа dе defectiuni mecаnice electricе in vеdеreа solutionarii defectiunilor survenite la masina si comunica superiorului ierarhic;
- analizeaza rapoartele de productie ale schimbului anterior.

Beneficii:

- Salariu negociabil
- bonuri de masa 18 lei/zi
- bonus de prezenta
- orele suplimentare paltite 175%
- spor de noapte 25%
- transport asigurat
- Prime de vacanta , Paste, Craciun

Atunci cand aplici pentru aceasta pozitie, detaliile tale vor fi salvate in baza noastra de date pentru oportunitati viitoare.

Datele tale sunt in siguranta! Nu vom partaja informatiile tale, te vom contacta doar daca gasim o oportunitate interesanta pentru tine. Poti sterge profilul tau oricand.

       “Notificare privind confidentialitatea datelor despre candidati: am citit si am inteles declaratia de confidentialitate, care poate fi consultata aici.
       Comunicari de marketing: sunt de acord ca Adecco Romania/Adecco Resurse Umane şi afiliatii acestora https://www.adeccogroup.com/worldwide-locations/ să poată folosi detaliile mele pentru a-mi transmite informaţii despre serviciile acestora (inclusiv locuri de munca disponibile, invitatii la evenimente sau sondaje de opinie, buletine informative etc), prin poştă, poştă electronică, SMS, MMS, telefon, medii de socializare, notificări tip push în aplicaţii şi prin alte mijloace; inţeleg că pot să renunţ la această opţiune în orice moment.

Termeni de utilizare





Notificare privind confidentialitatea datelor despre candidati






All Rights Reserved.