Job Board | TalentRover

Matematik (Oblasť životného poistenia)
Slovakia / Košický kraj
JN -092020-37397
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre nášho klienta, ktorý patrí k popredným poskytovateľom IT riešení v oblasti finančných a poistných služieb hľadáme človeka na pozíciu Matematik (Oblasť životného poistenia), ktorý bude zodpovedný za:

- Tvorenie odborných konceptov (poistná matematika) pre komplexné projekty v oblasti systému správy životného poistenia
- Vypracovanie špecifických štandardizovaných odborných konceptov/scenárov pre vytvorenie, rozšírenie a integráciu poistno-matematických systémov
- Optimalizáciu a analýzu procesov pre operatívne aplikácie s ohľadom na požiadavky
- Spoluprácu a konzultáciu výsledkov s tímom a vedúcim projektu

Zamestnanecké výhody, benefity
- široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
- kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
- každoročne deň plateného voľna 31.12.
- sickdays
- stravné lístky Ticket Restaurant a príspevky na individuálne aktivity
- podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
a mnoho iných...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Informačné technológie

Dodávateľ komplexných IT riešení v oblasti poisťovníctva a dôchodkového zabezpečenia.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
Ekonómia, poisťovníctvo, matematika, informačné technológie, finančný manažment

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti na pozícií aktuára/poistného matematika
- Analytické, komunikačné a prezentačné schopnosti
- Samostatnosť, presnosť, zodpovednosť, flexibilita
- Ochota cestovať v rámci pracovných ciest (zaškoľovanie v Bratislave, Nemecko)

This vacancy is no longer accepting applications! Please contact us for more information!

Podmienky použitia

Zásady ochrany osobných údajov