Job Board | TalentRover

Főkönyvelő
Hungary
JN -122019-29269
Partnerünkhöz, a járműipar egyik vezető indítómotor és generátor gyártójához keresünk főkönyvelőt,
egy tapasztalt, regisztrált mérlegképes és számviteli tapasztalattal, adózási ismeretekkel ( EU-n belül IS és angolul IS ) rendelkező jelölt személyében

Főbb feladatok:
  • hatóságokkal való kapcsolattartás
  • a havi, negyedéves és éves zárások koordinálása
  • adóbevallási feladatok elvégzése
  • adótevékenység teljes spektrumának kezelése a HU, BE, és UK jogalanyok számára
  • pénzügyi folyamatok optimalizálása

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 3 éves tapasztalat számvitelben és az adózásban
  • számviteli szabályok stabil ismerete
  • naprakész adójogi ismeretek
  • ERP rendszer ismeretek
  • fejlett MS Office programok felhasználó szintű használata
  • gyors és precíz munkavégzés
  • folyékony angol nyelvtudás
  • felsőfokú pénzügyi, számviteli vagy azzal egyenértékű diploma

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag
  • Remek csapat

Munkavégzés helye:
Miskolc

Információ és jelentkezés:
Hívj minket a 06301836194  telefonszámon vagy küldj e-mailt az dorina.gregor@adecco.com címre.

Jelöltként kíván regisztrálni az Adecco Személyzeti Közvetítő Kft, 1134 Budapest, Váci út 45. G/7. , adószám: 10443314-2-44, Adecco csoport tagvállalatánál. A regisztráció során a vállalat a szolgáltatásnyújtás és a kapcsolattartás biztosítása céljából adatokat gyűjt és használ fel. Adatvédelmi nyilatkozatunk ( a lent található linken) magyarázza el, hogy miként gyűjtjük és használjuk fel az Önre vonatkozó adatokat, és az Ön jogait is.
Ha kéretlenül ún. „különleges adatokat” ad meg, [Ezek az adatvédelmi jogszabályok szerint különleges védelmet élvező adatok. Ezek az Ön faji vagy etnikai származására, politikai véleményére, vallási vagy filozófiai meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, egészségére, genetikai vagy biometrikus adataira, szexuális életére vagy bűnügyi vagy más hatósági előéletére vonatkozó adatok] ezen adatok megadásával Ön hozzájárul azoknak az adatvédelmi nyilatkozatban megadott módon történő felhasználásához.

       Hozzájárulok ahhoz, hogy a vállalat és kapcsolt vállalkozásai felhasználják adataimat arra, hogy szolgáltatásaikról postán, e-mail-ben, SMS-ben, MMS-ben, telefonon, közösségi médiában, push üzenettel és más eszközökön információkat küldjenek. Megértettem, hogy ezt a hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom.

Felhasználási feltételek

Adatvédelmi nyilatkozatunk