Job Board | TalentRover

Iqos Coach
Romania
JN -122019-28943
În ce constă rolul de IQOS Coach
Dacă ești interesat de acest job trebuie să știi că ai oportunitatea să lucrezi pentru un brand care a revoluționat o industrie întreagă.
Timpul ți-l vei petrece vorbind și  interacționând cu clienții și colegii din cadrul Philip Moris International.

Ce calități trebuie să ai
Dacă:
Esti încrezător si ai abilități excelente de comunicare;
Esti orientat către client și vrei să îi oferi o experiență premium;
Ai experiență de lucru cu clientii sau de vânzări;
Ai finalizat studiile universitare;
Ai permis de conducere categoria B, atunci înseamnă că te potrivești pentru poziția de IQOS Coach.

Ce responsabilități vei avea
Pe parcursul activității tale va trebui să:
Crești numărul de clienți care folosesc dispozitivele IQOS
Stabilești și să dezvolți relații cu cu posibilii clienti;
Prezinți beneficiile produsului IQOS;
Utilizezi sistemele și aplicațiile companiei;
Realizezi follow-up și consultanță utilizatorilor;

Ce îți oferim
Dacă devii colegul/ colega noastră vei avea parte de:
Un salariu de bază motivant și un sistem de bonusare foarte atrăgător
Sesiuni de training la începutul jobului și pe parcursul său
O platformă de creștere profesională într-o companie multinațională
Acces într-o rețea de resurse și know-how global
Oportunitatea de a-ți exersa limba engleză alături de vorbitori nativi
O abordare flexibilă a programului de lucru, activități sportive și de voluntariat care nu te vor lăsa să te plictisești.
Un autoturism pentru flexibilitate de timp și libertate de mișcare

Sunteţi în proces de înregistrare la Adecco Romania/Adecco Resurse Umane („Compania”), parte a Grupului Adecco, în calitate de candidat. În cursul înregistrării dvs, compania va colecta şi va folosi date despre dvs. pentru a face disponibile serviciile noastre şi pentru a ne păstra legătura cu dvs. Declaraţia noastră de Confidenţialitate a Datelor (https://www.adecco.ro/declaratia-de-confidentialitate-datelor-despre-candidati/) explică modalitatea în care noi colectăm şi folosim datele despre dvs. şi drepturile pe care le aveţi. În cazul în care dvs. alegeţi să ne oferiţi aşa-numitele ‚date sensibile’ (acestea sunt date care beneficiază de protecţie specială conform legislatiei privind datele cu caracter personal. Sunt date despre originea dvs. rasială sau etnică, despre opiniile dvs. politice, religioase sau despre convingerile filozofice, despre apartenenţa la sindicate, despre starea de sănătate sau detalii biometrice, despre viaţa sexuală şi detalii despre oricare condamnări penale sau similare la care puteţi fi supus) în alt caz decât atunci când noi solicităm acest lucru, dacă ne oferiţi aceste informaţii, sunteţi de acord ca noi să le putem folosi în modul precizat în Declaraţia de Confidenţialitate a Datelor despre Candidati (https://www.adecco.ro/declaratia-de-confidentialitate-datelor-despre-candidati/)