Job Board | TalentRover

Helyettesítő recepciós
Hungary
JN -122019-28904
(December végéig)

Amire számíthatsz:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Felelősségteljes munkakör
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Nemzetközi hátterű munkáltató

Az alábbi feladataid lesznek:
  • Vendégek fogadása, tájékoztatása
  • Szkennelés, nyomtatás
  • Számlakezelés
  • Telefonok, emailek megválaszolása
  • Irodaszer rendelés leadása
  • Egyéb adminisztráció
Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:
  • Középfokú végzettség
  • Irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Ambiciózus, energikus attitűd
  • Önállóság
Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Jelöltként kíván regisztrálni az Adecco Személyzeti Közvetítő Kft, 1134 Budapest, Váci út 45. G/7. , adószám: 10443314-2-44, Adecco csoport tagvállalatánál. A regisztráció során a vállalat a szolgáltatásnyújtás és a kapcsolattartás biztosítása céljából adatokat gyűjt és használ fel. Adatvédelmi nyilatkozatunk ( a lent található linken) magyarázza el, hogy miként gyűjtjük és használjuk fel az Önre vonatkozó adatokat, és az Ön jogait is.
Ha kéretlenül ún. „különleges adatokat” ad meg, [Ezek az adatvédelmi jogszabályok szerint különleges védelmet élvező adatok. Ezek az Ön faji vagy etnikai származására, politikai véleményére, vallási vagy filozófiai meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, egészségére, genetikai vagy biometrikus adataira, szexuális életére vagy bűnügyi vagy más hatósági előéletére vonatkozó adatok] ezen adatok megadásával Ön hozzájárul azoknak az adatvédelmi nyilatkozatban megadott módon történő felhasználásához.

       Hozzájárulok ahhoz, hogy a vállalat és kapcsolt vállalkozásai felhasználják adataimat arra, hogy szolgáltatásaikról postán, e-mail-ben, SMS-ben, MMS-ben, telefonon, közösségi médiában, push üzenettel és más eszközökön információkat küldjenek. Megértettem, hogy ezt a hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom.

Felhasználási feltételek

Adatvédelmi nyilatkozatunk