Job Board | TalentRover

Projektmérnök
Hungary
JN -122019-28853
Főbb feladatok, munkák:
• Célgépek, gyártóeszközök, berendezések projekt vezetése
• Időtervek készítése és nyomon követése vevői igényeknek megfelelően, gépátvételek és helyszíni telepítések lebonyolítása
• Társosztályokkal való együttműködés
• Külföldi és belföldi gépépítő cégek támogatása / kapcsolódó projektek irányítása
• Kapcsolattartás a külföldi projekt vezetőkkel és szerszám koordinátorokkal
• Fejlesztési folyamatok támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Gépészmérnöki, mechatronikai mérnöki, Műszaki manager vagy ezekkel egyenértékű tanulmányok
• Projektmunkában szerzett tapasztalat
• Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
• MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• Külföldi gépátvételek vállalása
• Célorientált gondolkodás és problémamegoldás
• Magas flexibilitás, jó kommunikációs képesség és önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Tervező program ismerete (Creo)
• MS project ismerete

Amit kínálunk:
alapbér
éves bónusz
13. havi fizetés
bejárási támogatás / albérlet támogatás

Munkavégzés helye:
2500 Esztergom

Jelöltként kíván regisztrálni az Adecco Személyzeti Közvetítő Kft, 1134 Budapest, Váci út 45. G/7. , adószám: 10443314-2-44, Adecco csoport tagvállalatánál. A regisztráció során a vállalat a szolgáltatásnyújtás és a kapcsolattartás biztosítása céljából adatokat gyűjt és használ fel. Adatvédelmi nyilatkozatunk ( a lent található linken) magyarázza el, hogy miként gyűjtjük és használjuk fel az Önre vonatkozó adatokat, és az Ön jogait is.
Ha kéretlenül ún. „különleges adatokat” ad meg, [Ezek az adatvédelmi jogszabályok szerint különleges védelmet élvező adatok. Ezek az Ön faji vagy etnikai származására, politikai véleményére, vallási vagy filozófiai meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, egészségére, genetikai vagy biometrikus adataira, szexuális életére vagy bűnügyi vagy más hatósági előéletére vonatkozó adatok] ezen adatok megadásával Ön hozzájárul azoknak az adatvédelmi nyilatkozatban megadott módon történő felhasználásához.

       Hozzájárulok ahhoz, hogy a vállalat és kapcsolt vállalkozásai felhasználják adataimat arra, hogy szolgáltatásaikról postán, e-mail-ben, SMS-ben, MMS-ben, telefonon, közösségi médiában, push üzenettel és más eszközökön információkat küldjenek. Megértettem, hogy ezt a hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom.

Felhasználási feltételek

Adatvédelmi nyilatkozatunk