Job Board | TalentRover

Értékesítési ügyintéző
Hungary
JN -112019-28071

Az Adecco Európa egyik meghatározó multinacionális gazdabolt hálózata részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

• versenyképes jövedelmet, cafetériát kapsz;
• egy nemzetközi csapat része lehetsz ahol folyamatos szakmai fejlődési lehetőség vár Rád;
• egy fiatalos, lendületes csapatban töltheted a munkanapjaid modern irodai környezetben.

Te vagy az IGAZI, ha

• értékesítési tapasztalattal rendelkezel;
• ügyfelekkel is jól tudsz bánni;
• műszaki vagy agrár ismeretekkel rendelkezel;
• minimum középfokú végzettséged van;
• tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban;
• magas szintű MS Office ismereted van;
• átlagon felüli szervező-, és kitűnő problémamegoldó képességed van;
• pontosan és precízen, határidőket tartva tudod végezni a munkád.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• hozzád fognak befutni a vásárlói megkeresések, legyen szó akár telefonról vagy e-mailről;
• Te leszel az elsődleges kapcsolattartó az ügyfelek számára;
•  rendelésekkel, termékekkel, garanciakezeléssel kapcsolatos információkkal segíted a vásárlóinkat a kidolgozott folyamatok mentén;
•  szakértelmeddel és hozzáértéseddel támogatod a megrendeléseket;
• lesznek olyan feladataid is, ahol szükség lesz más csapatokkal való együttműködésre, így velük is tartod majd a kapcsolatot;
• a cég termékeinek értékesítése a meglevő ügyfeleknek.

Munkavégzés helye:  Kecskemét

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére jelentkezz.

Jelöltként kíván regisztrálni az Adecco Személyzeti Közvetítő Kft, 1134 Budapest, Váci út 45. G/7. , adószám: 10443314-2-44, Adecco csoport tagvállalatánál. A regisztráció során a vállalat a szolgáltatásnyújtás és a kapcsolattartás biztosítása céljából adatokat gyűjt és használ fel. Adatvédelmi nyilatkozatunk ( a lent található linken) magyarázza el, hogy miként gyűjtjük és használjuk fel az Önre vonatkozó adatokat, és az Ön jogait is.
Ha kéretlenül ún. „különleges adatokat” ad meg, [Ezek az adatvédelmi jogszabályok szerint különleges védelmet élvező adatok. Ezek az Ön faji vagy etnikai származására, politikai véleményére, vallási vagy filozófiai meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, egészségére, genetikai vagy biometrikus adataira, szexuális életére vagy bűnügyi vagy más hatósági előéletére vonatkozó adatok] ezen adatok megadásával Ön hozzájárul azoknak az adatvédelmi nyilatkozatban megadott módon történő felhasználásához.

       Hozzájárulok ahhoz, hogy a vállalat és kapcsolt vállalkozásai felhasználják adataimat arra, hogy szolgáltatásaikról postán, e-mail-ben, SMS-ben, MMS-ben, telefonon, közösségi médiában, push üzenettel és más eszközökön információkat küldjenek. Megértettem, hogy ezt a hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom.

Felhasználási feltételek

Adatvédelmi nyilatkozatunk