Job Board | TalentRover

Logisztikai koordinátor
Hungary
JN -112019-27984

Legyél egy jó csapat tagja és élvezd a szabad hétvégéket!

Az Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

• attraktív bércsomagot kapsz;
• egy műszakos munkarendben dolgozhatsz;
• folyamatos szakmai fejlődés egy sikeresen és gyorsan növekvő vállalatnál.

Te vagy az IGAZI, ha

• magabiztos angol nyelvtudásod van írásban és szóban egyaránt;
• felsőfokú végzettséged van;
• minimum három éves szakmai tapasztalattal rendelkezel;
• felhasználói szinten használod, ismered az Excel alkalmazást;
• vezetői tapasztalattal rendelkezel termelésben, gyártásban.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• heti, napi termelési tervek készítése a vevői igények figyelembevételével;
• kapacitások ellenőrzése;
• beszállítók versenyeztetése;
• a termelési tervek teljesülésének ellenőrzése;
• a vállalati irányelveknek, politikának és szabványoknak való megfelelés biztosítása;
• a termelés kiszolgálásánál felmerülő hiányok, problémák megoldásában aktív részvétel;
• logisztikai vezető napi szintű támogatása.

Munkavégzés helye:  Nagykőrös

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a pozíció megnevezéssel küldd el az iroda.kecskemet@adecco.com e-mail címre vagy hozd el személyesen a 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. sz. alatti irodánkba.

Jelöltként kíván regisztrálni az Adecco Személyzeti Közvetítő Kft, 1134 Budapest, Váci út 45. G/7. , adószám: 10443314-2-44, Adecco csoport tagvállalatánál. A regisztráció során a vállalat a szolgáltatásnyújtás és a kapcsolattartás biztosítása céljából adatokat gyűjt és használ fel. Adatvédelmi nyilatkozatunk ( a lent található linken) magyarázza el, hogy miként gyűjtjük és használjuk fel az Önre vonatkozó adatokat, és az Ön jogait is.
Ha kéretlenül ún. „különleges adatokat” ad meg, [Ezek az adatvédelmi jogszabályok szerint különleges védelmet élvező adatok. Ezek az Ön faji vagy etnikai származására, politikai véleményére, vallási vagy filozófiai meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, egészségére, genetikai vagy biometrikus adataira, szexuális életére vagy bűnügyi vagy más hatósági előéletére vonatkozó adatok] ezen adatok megadásával Ön hozzájárul azoknak az adatvédelmi nyilatkozatban megadott módon történő felhasználásához.

       Hozzájárulok ahhoz, hogy a vállalat és kapcsolt vállalkozásai felhasználják adataimat arra, hogy szolgáltatásaikról postán, e-mail-ben, SMS-ben, MMS-ben, telefonon, közösségi médiában, push üzenettel és más eszközökön információkat küldjenek. Megértettem, hogy ezt a hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom.

Felhasználási feltételek

Adatvédelmi nyilatkozatunk