Job Board | TalentRover

Gépi forgácsolót / CNC Gépkezelőt keresünk Lajosmizsére vagy Kecskemétre!
Hungary
JN -102019-27016
                                                  DOLGOZZ GÉPGYÁRTÁSSAL FOGLALKOZÓ PARTNERÜNKNÉL
                                                               LAJOSMIZSÉN VAGY KECSKEMÉTEN!

                                                                                        az alábbi pozícióban:

                                                                         Gépi forgácsoló / CNC GÉPKEZELŐ
  Miért érdemes jelentkezned?
• Mert versenyképes fizetésed lesz
• Mert havi bónuszra számíthatsz
• Mert a hétvégéidet otthon töltheted
•  Mert támogatják a munkába járásod

Milyen feladataid lesznek?
• Egyedi munkadarab gyártás műszaki rajz alapján
• Megmunkáló gép üzemi jellemzőinek beállítása
• Precíziós mérőműszerek és idomszerek használata
• Alkatrészek minőségének ellenőrzése előírások alapján

Jelentkezz, ha:
• Rendelkezel gépi forgácsoló végzettséggel vagy eszterga-, marógépen való gyártási tapasztalattal
• Vállalod a két vagy három műszakos munkarendet
• Rendelkezel műszaki rajzolvasási ismeretekkel
• Ha van gyakorlatod a mérőeszközök használatában

Jelöltként kíván regisztrálni az Adecco Személyzeti Közvetítő Kft, 1134 Budapest, Váci út 45. G/7. , adószám: 10443314-2-44, Adecco csoport tagvállalatánál. A regisztráció során a vállalat a szolgáltatásnyújtás és a kapcsolattartás biztosítása céljából adatokat gyűjt és használ fel. Adatvédelmi nyilatkozatunk ( a lent található linken) magyarázza el, hogy miként gyűjtjük és használjuk fel az Önre vonatkozó adatokat, és az Ön jogait is.
Ha kéretlenül ún. „különleges adatokat” ad meg, [Ezek az adatvédelmi jogszabályok szerint különleges védelmet élvező adatok. Ezek az Ön faji vagy etnikai származására, politikai véleményére, vallási vagy filozófiai meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, egészségére, genetikai vagy biometrikus adataira, szexuális életére vagy bűnügyi vagy más hatósági előéletére vonatkozó adatok] ezen adatok megadásával Ön hozzájárul azoknak az adatvédelmi nyilatkozatban megadott módon történő felhasználásához.

       Hozzájárulok ahhoz, hogy a vállalat és kapcsolt vállalkozásai felhasználják adataimat arra, hogy szolgáltatásaikról postán, e-mail-ben, SMS-ben, MMS-ben, telefonon, közösségi médiában, push üzenettel és más eszközökön információkat küldjenek. Megértettem, hogy ezt a hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom.

Felhasználási feltételek

Adatvédelmi nyilatkozatunk