Job Board | TalentRover

Folyamatmérnök-fröccsöntés
Hungary
JN -102019-26940

Az Adecco autóalkatrészt gyártó  partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

• versenyképes jövedelmet;
• bruttó 600 000 Ft értékben választható cafetériát kapsz;
• karácsonyi juttatás és közlekedési költségtérítés;
• stabil, megbízható cégnél hosszú távú munkalehetőség;
• szupermodern és biztonságos munkakörnyezet;
• megismerheted a legmodernebb technológiákat.

Te vagy az IGAZI, ha

• felsőfokú műszaki végzettséged van;
• műanyagok feldolgozásának technológiai ismeretével;
• tárgyalóképes angol és német nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban;
• autóipari tapasztalatod van;
• céltudatos és magas szinten önmotivált vagy.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• új termékek/projektek egyeztetése a szakterületekkel;
• a termékek folyamatos optimalizálása;
• gyári és alkalmazástechnikai dokumentációk készítése;
• szerszámátvételek koordinációja;
• új projektek technológiai paramétereinek meghatározása.

Munkavégzés helye:  Újhartyán

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a pozíció megnevezéssel küldd el az iroda.kecskemet@adecco.com e-mail címre
vagy hozd el személyesen a 6000 Kecskemét, Frangepán sétány 1/B. sz. alatti irodánkba.

Jelöltként kíván regisztrálni az Adecco Személyzeti Közvetítő Kft, 1134 Budapest, Váci út 45. G/7. , adószám: 10443314-2-44, Adecco csoport tagvállalatánál. A regisztráció során a vállalat a szolgáltatásnyújtás és a kapcsolattartás biztosítása céljából adatokat gyűjt és használ fel. Adatvédelmi nyilatkozatunk ( a lent található linken) magyarázza el, hogy miként gyűjtjük és használjuk fel az Önre vonatkozó adatokat, és az Ön jogait is.
Ha kéretlenül ún. „különleges adatokat” ad meg, [Ezek az adatvédelmi jogszabályok szerint különleges védelmet élvező adatok. Ezek az Ön faji vagy etnikai származására, politikai véleményére, vallási vagy filozófiai meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, egészségére, genetikai vagy biometrikus adataira, szexuális életére vagy bűnügyi vagy más hatósági előéletére vonatkozó adatok] ezen adatok megadásával Ön hozzájárul azoknak az adatvédelmi nyilatkozatban megadott módon történő felhasználásához.

       Hozzájárulok ahhoz, hogy a vállalat és kapcsolt vállalkozásai felhasználják adataimat arra, hogy szolgáltatásaikról postán, e-mail-ben, SMS-ben, MMS-ben, telefonon, közösségi médiában, push üzenettel és más eszközökön információkat küldjenek. Megértettem, hogy ezt a hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom.

Felhasználási feltételek

Adatvédelmi nyilatkozatunk