Job Board | TalentRover

Operator linie_Brutari_Iasi
Romania
JN -102019-26700

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, o companie de renume si o experienta de peste 25 de ani in domeniul panificatiei si morarit_Operator linie_Brutar.

Cerinte:

- Calificare in meseria de brutar
- Experienta de minim 1 an in activitatea de brutar
- Experienta in utilizarea cuptoarelor rotative sau pe vatra
- Cunostinte foarte bune referitoare la prelucrarea aluaturilor
- Disponibilitate de lucru in ture
- Apt din punct de vedere medical si disponibilitate la efort

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Opereaza liniile industriale de fabricatie a produselor de panificatie
- Realizeaza reglaje si setari la liniile de fabricatie in functie de produse
- Participa la fabricarea produselor de panificatie,
- Cunoaste si respecta gama de produse, retetele, normele de consum si dozarea materiei prime

Se ofera:

- Salariul lunar fix
- Tichete de masa in valoare de 13 lei
- Sporuri de noapte si de weekend
- Plata orelor suplimentare conform legislatiei
- Bonusuri lunare