Job Board | TalentRover

Pismonoša (m/ž)
Slovenia
JN -052019-22278
Si želite razgibane, dolgoročne in enoizmenske zaposlitve?

V sodelovanju s Pošto Slovenije iščemo Pismonoše (m/ž), na območju Podravja.

Delovne naloge obsegajo:
- opravljanje sprejema in dostave pošiljk in sklepov v poslovnih prostorih uporabnikov,
- izpraznjevanje poštnih nabiralnikov,
- nakladanje in razkladanje pošiljk,
- prevzemanje, prevažanje, izmenjevanje in odpravljanje pošiljk in poštnih sklepov,
- upravljanje in vzdrževanje delovnih sredstev,
- izvajanje drugih podobnih opravil, skladno z usposobljenostjo in navodili,
- odvisno od potrebe na poslovni enoti se delo opravlja: peš ali s kolesom ali z mopedom ali z avtom.

Pričakujemo:
- zaključeno III. stopnjo izobrazbe,
- zaključeno II. stopnjo izobrazbe in 5 let delovnih izkušenj,
- vozniški izpit B kategorije je pogoj,
- zaželen izpit A kategorije,
- prilagodljivost in odgovornost,
- sposobnost dela s strankami in komunikativnost,
- pripravljenost opravljanja terenskega dela,
- nekaznovanost.

 Delovne izkušnje niso zahtevane v primeru zaključene III. stopnje izobrazbe.

 Nudimo:
- zaposlitev za določen čas 4 mesecečas usposabljanja,
- možnost podaljšanja za nedoločen čas – v primeru uspešno opravljenega usposabljanja,
- redno in stimulativno plačilo v višini 1.041,14 € bruto + dodatki,
zaposlitev neposredno pri Pošti Slovenije.
- delo v stabilnem podjetju,
- možnost raznih izobraževanj za nadaljnji osebni in poslovni razvoj,
možnost sofinanciranja vozniškega izpita A kategorije,
- delovni čas od ponedeljka do petka, občasno sobote.

Vabimo vas, da prijave z življenjepisom posredujete s klikom na gumb Prijavi se
Za več informacij lahko pokličete na številko 041 712 264. Vaše prijave bomo obravnavali diskretno.

You are about to register with [Adecco], part of the Adecco Group as a candidate. During your registration, the company will collect and use information about you to make available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Statement explains how we collect and use information about you and the rights you have!

       I accept the Terms of Use and the Personal Data Privacy Policy. Please read more here

       I agree that the company and its affiliates can use my details to send me information about their services this may be by post, email, SMS, MMS, phone, social media, push notifications in apps and other means

Terms of use

Privacy Policy