Job Board | TalentRover

Servisni tehnik (m/ž)
Slovenia
JN -052019-22195
Za našega naročnika, uspešno in priznano mednarodno podjetje, iščemo terenskega sodelavca za delovno mesto »Servisni tehnik (m/ž)«.
  • Imate izkušnje in znanje iz področja tehnologije hladilnih sistemov?
  • Ali uživate v terenskem in dinamičnem delu?
Ponuja se nova priložnost za vas!

Glavne delovne naloge:
  • Servisiranje in vzdrževanje hladilnih sistemov in hladilne opreme,
  • urejanje tehničnih vprašanj s strankami, komunikacija s servisno službo in projektnim oddelkom,
  • sodelovanje z dobavitelji in podizvajalci,
  • sorodna opravila (tehnična podpora, reševanje težav),
  • udeležba občasnih srečanj in sestankov o storitvah.

Pričakujemo:
  • Vsaj srednješolsko izobrazbo tehničnih smeri (elektrotehnična smer je prednost);
  • Zaželene so delovne izkušnje iz področja tehnologije hladilnih sistemov;
  • Osnovno znanje angleškega in /ali nemškega jezika;
  • Računalniško pismenost;
  • Pripravljenost na terensko delo in dežurstva.

Nudimo:
  • Službeno vozilo (na voljo 24 ur/dan),
  • delo z najsodobnejšimi hladilnimi tehnikami,
  • stabilno zaposlitev in možnosti za dolgoročno sodelovanje,
  • odličen plačni paket,
  • delo v spodbudnem delovnem okolju z možnostjo osebnostnega in strokovnega razvoja.

Zainteresirane kandidate (m/ž) prosimo, da se prijavite preko gumba Prijavi se. Za več informacij lahko pokličete na: 051 378 879.

Kot kandidat se boste registrirali pri podjetju Adecco H.R., kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ameriška 8, 1000 Ljubljana, ID za DDV: SI54401747, matična številka: 1519140000, ki je del Skupine Adecco. Med registracijo bo podjetje zbralo vaše podatke in jih uporabilo za zagotavljanje dostopa do naših storitev in za ohranjanje našega odnosa z vami. V naši Izjavi o zasebnosti podatkov (povezava spodaj) je pojasnjeno, kako vaše podatke zbiramo in jih uporabljamo ter kakšne so vaše pravice
V kolikor se odločite, da nam boste posredovali posebne vrste osebnih podatkov tako imenovane ‘občutljive podatke’, kjer tega od vas ne zahtevamo, se s tem strinjate, da lahko takšne podatke uporabimo v skladu z določili Izjave o zasebnosti podatkov.

       Sprejemam izjavo o zaupnosti podatkov kandidatov, ki jo najdete tukaj.

       Strinjam se, da lahko podjetje in njegove podružnice, objavljene na www.adecco.com uporabljajo moje podatke in me obveščajo o njihovih storitvah po pošti, elektronski pošti, z SMS sporočili, MMS sporočili, preko telefona, družbenih medijev, s potisnimi obvestili v aplikacijah in preko drugih sredstev. Zavedam se, da lahko to možnost kadarkoli prekličem.

IZJAVA O ZAUPNOSTI PODATKOV KANDIDATOV