Job Board | TalentRover

Sortirec m/ž
Slovenia
JN -092019-25881
Naš naročnik je večje uspešno slovensko podjetje, ki se ukvarja z zbiranjem odpadnih surovin. V svoj kolektiv vabijo nove sodelavce za delovno mesto "Sortirec (m/ž)".

Nudimo:
- dvoizmenski delavnik
- možnost dolgoročnega sodelovanja
- stabilnost

Kraj dela: Naklo

Opis delovnega mesta:
- opravljanje vseh del na ročni in strojni pripravi materiala
- sortiranje materialov po vrstah, kakovosti in uporabnosti
- sortiranje papirja in plastike po barvi in kvaliteti
- priprava materiala za odpremo
- skrb za urejenost delovnega mesta

Pričakujemo:
- resnost, natančnost, vestnost

Za zagotovitev termina razgovora in dodatne informacije smo vam na voljo na telefonski številki 051 224 747 (Aleša).

Kot kandidat se boste registrirali pri podjetju Adecco H.R., kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ameriška 8, 1000 Ljubljana, ID za DDV: SI54401747, matična številka: 1519140000, ki je del Skupine Adecco. Med registracijo bo podjetje zbralo vaše podatke in jih uporabilo za zagotavljanje dostopa do naših storitev in za ohranjanje našega odnosa z vami. V naši Izjavi o zasebnosti podatkov (povezava spodaj) je pojasnjeno, kako vaše podatke zbiramo in jih uporabljamo ter kakšne so vaše pravice
V kolikor se odločite, da nam boste posredovali posebne vrste osebnih podatkov tako imenovane ‘občutljive podatke’, kjer tega od vas ne zahtevamo, se s tem strinjate, da lahko takšne podatke uporabimo v skladu z določili Izjave o zasebnosti podatkov.

       Sprejemam izjavo o zaupnosti podatkov kandidatov, ki jo najdete tukaj.

       Strinjam se, da lahko podjetje in njegove podružnice, objavljene na www.adecco.com uporabljajo moje podatke in me obveščajo o njihovih storitvah po pošti, elektronski pošti, z SMS sporočili, MMS sporočili, preko telefona, družbenih medijev, s potisnimi obvestili v aplikacijah in preko drugih sredstev. Zavedam se, da lahko to možnost kadarkoli prekličem.

IZJAVA O ZAUPNOSTI PODATKOV KANDIDATOV