Job Board | TalentRover

Direktor tehničke zaštite (m/ž)
Croatia
JN -072019-24412
User-added image

Za našeg klijenta, VG TEH SECURITY d.o.o. , kompaniju specijaliziranu za osobnu zaštitu i zaštitu
od požara, koja pokriva više od 1000 klijenata diljem Hrvatske, tražimo pojačanje u timu:

Direktor tehničke zaštite (M/Ž)
Zagreb

OPIS POSLA
• Odabir tehničkog rješenja i izrada ponuda za sustave tehničke zaštite
• Praćenje noviteta u tehničkoj zaštiti na svjetskom tržištu
• Odabir i testiranje nove opreme
• Pisanje i prevođenje tehničke dokumentacije
• Spajanje i proučavanje novih uređaja (nove centrale na testiranju, senzori)
• Komercijalna analiza uređaja i kontakti sa dobavljačima
• Koordinacija i suradnja sa drugim odjelima tvrtke (operativni, odjel tjelesne zaštite)
• Redovna tehnička i druga potrebna edukacija – surađivati s komercijalom, usklađivanje
ponuda, normativa
• Projektiranje sustava tehničke zaštite
• Izrada troškovnika, ponuda i potrebne dokumentacije vezane uz projekte
• Vođenje projekata i gradilišta (za nove i postojeće projekte – poštovanje rokova)
• Izrada nestandardnih rješenja i traženje specifičnih proizvoda
• Izrada procjene ugroženosti objekta
• Izrada projekata u AutoCAD-u (ili drugom programu za crtanje)

UVJETI
• VŠS ili VSS elektrotehničkog smjera ili sistemskog inženjera
• Radno iskustvo na poslovima tehničke iii projektne podrške poželjno za sustave:
protuprovalna i vanjska zaštita, klasični i IP video nadzor, interfonija i automatika, kontrola pristupa
i radnog vremena, zaštita artikala, vatrodojava i plinodojava, centralizacija i integracija

• Poželjna licenca zaštitara-tehničara (nije uvjet)
• Veliku prednost imaju kandidati koji poznaju rad u sustavu Texacom
• Vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Visoko razvijene komunikacijske vještine, proaktivnost i orijentiranost detaljima

NUDIMO
• Poslovni laptop i mobitel, pokrivene sve putne troškove, dnevnice za terenski rad
• Edukaciju i razvoj zaposlenika
• Nagrade za rad i trud (uz jasno postavljene ciljeve)
• Mogućnost napredovanja (rast plaće i vođenje većeg tima)

Ako želiš biti dio dobrog tima te raditi u stabilnoj i poticajnoj okolini, pošalji nam svoj životopis putem linka do 25. kolovoza.
Adecco Hrvatska d.o.o. is licensed by the Ministry of Economy, Labor and Entrepreneurship for executing mediation services in employment No. UP/I-102-02/03-04/07 since 05.06.2003

You are about to register with [Adecco], part of the Adecco Group as a candidate. During your registration, the company will collect and use information about you to make available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Statement explains how we collect and use information about you and the rights you have!

       I accept the Terms of Use and the Personal Data Privacy Policy. Please read more here

       I agree that the company and its affiliates can use my details to send me information about their services this may be by post, email, SMS, MMS, phone, social media, push notifications in apps and other means

Terms of use

Privacy Policy