Job Board | TalentRover

CNC programer (m/ž)
Slovenia
JN -062019-23550
Priznano družinsko podjetje, z dolgoletno tradicijo CNC oblikovanja kovin v svoj kolektiv vabi novega sodelavca:
CNC PROGRAMER (m/ž)

Delovne naloge:
  • Izdelava CNC programa s pomočjo CAM programa QAPT ali neposredno na krmilniku stroja.
  • Konstruiranje in izris vseh potrebnih priprav za izdelavo,
  • Nastavitev stroja, priprava orodja, priprava in vpetje surovca,
  • Kontrola kakovosti končnega izdelka.

Pričakujemo:
  • Vsaj 3 leta izkušenj na primerljivem delovnem mestu,
  • Izobrazba tehnične smeri (zaželeno strojne),
  • Zanesljivost, vestnost,
  • Željo po učenju in napredovanju.

Nudimo:
  • Delo v dopoldanski izmeni od ponedeljka do petka,
  • Odličen in stimulativen finančni paket,
  • Prijateljski kolektiv,
  • Delo s sodobno opremo in stroji.

V kolikor vas je oglas nagovoril in ste primeren kandidat vas vabimo k prijavi. Prijave bodo obravnavane diskretno.
V primeru dodatnih informacij smo vam na voljo na telefonski številki 051 657 380.

You are about to register with [Adecco], part of the Adecco Group as a candidate. During your registration, the company will collect and use information about you to make available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Statement explains how we collect and use information about you and the rights you have!

       I accept the Terms of Use and the Personal Data Privacy Policy. Please read more here

       I agree that the company and its affiliates can use my details to send me information about their services this may be by post, email, SMS, MMS, phone, social media, push notifications in apps and other means

Terms of use

Privacy Policy