Job Board | TalentRover

Pomožni prodajni svetovalec v klicnem centru (m/ž)
Slovenia
JN -062019-22939
Ena izmed največjih zavarovalniških skupin v Evropi, razpisuje prosto delovno mesto:

Pomembnejše delovne naloge:
• posredovanje potrebnih informacij strankam po telefonu in elektronski pošti,
• sprejemanje in reševanje zahtev strank in pogodbenih partnerjev zavarovalnice,
• vzdrževanje baze podatkov strank v internih aplikacijah,
• delo na brezplačni telefonski liniji,
• podpora pri prodajnih akcijah.

Nudimo:
• delo v hitro rastoči mednarodni družbi,
• mentoriranje in redno povratno informacijo o delu,
• strukturirano izobraževanje za namen pridobitve licence Agencije za zavarovalni nadzor,
• delo v prijetnem timu in druge ugodnosti za zaposlene,
• delo v dveh dopoldanskih izmenah, od ponedeljka do petka (8.00-16.00, 10.00-18.00),
• zaposlitev za določen čas.

Pričakujemo:
• vsaj srednješolsko izobrazbo (V. stopnja),
• dobre komunikacijske sposobnosti,
• računalniško pismenost,
• aktivno znanje slovenskega jezika.

Prijave z življenjepisom, ustreznimi dokazili in podrobnim opisom delovnih izkušenj pošljite preko povezave "Prijavi se!" do 18.6.2019. Vse prijave bodo upoštevane z največjo mero zaupnosti.

Kot kandidat se boste registrirali pri podjetju Adecco H.R., kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ameriška 8, 1000 Ljubljana, ID za DDV: SI54401747, matična številka: 1519140000, ki je del Skupine Adecco. Med registracijo bo podjetje zbralo vaše podatke in jih uporabilo za zagotavljanje dostopa do naših storitev in za ohranjanje našega odnosa z vami. V naši Izjavi o zasebnosti podatkov (povezava spodaj) je pojasnjeno, kako vaše podatke zbiramo in jih uporabljamo ter kakšne so vaše pravice
V kolikor se odločite, da nam boste posredovali posebne vrste osebnih podatkov tako imenovane ‘občutljive podatke’, kjer tega od vas ne zahtevamo, se s tem strinjate, da lahko takšne podatke uporabimo v skladu z določili Izjave o zasebnosti podatkov.

       Sprejemam izjavo o zaupnosti podatkov kandidatov, ki jo najdete tukaj.

       Strinjam se, da lahko podjetje in njegove podružnice, objavljene na www.adecco.com uporabljajo moje podatke in me obveščajo o njihovih storitvah po pošti, elektronski pošti, z SMS sporočili, MMS sporočili, preko telefona, družbenih medijev, s potisnimi obvestili v aplikacijah in preko drugih sredstev. Zavedam se, da lahko to možnost kadarkoli prekličem.

IZJAVA O ZAUPNOSTI PODATKOV KANDIDATOV