Job Board | TalentRover

Skladiščnik - komisionar (m/ž)
Slovenia
JN -062019-22936
Za našega naročnika, uspešno multinacionalno podjetje, iščemo zanesljivo in odgovorno osebo za delovno mesto: Skladiščnik – komisionar (m/ž)

OPIS DELOVNEGA MESTA:
- komisioniranje blaga,
- prevzem blaga,
- delo v skladišču,
- priprava in kontrola artiklov,
- druga navodila po delu nadrejenega.

NUDIMO:
- ENOIZMENSKO DELO v kolektivu uspešnega podjetja,
- zaposlitev za DOLOČEN ČAS z možnostjo in željo podaljšanja v nedoločen čas,
- redno plačilo in možnost stimulacije za delo.

PRIČAKUJEMO:
- natančno in vztrajno osebo, ki ima veselje do skladiščenja in komisioniranja artiklov,
- zaključeno osnovno šolo,
- izkušnje s podobnimi deli so zaželene vendar niso obvezne.

V kolikor izpolnjujete zgoraj navedena pričakovanja in vam je takšno delo v veselje vas vabimo, da oddate prijavo s klikom na gumb "Prijavi se".

Kot kandidat se boste registrirali pri podjetju Adecco H.R., kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ameriška 8, 1000 Ljubljana, ID za DDV: SI54401747, matična številka: 1519140000, ki je del Skupine Adecco. Med registracijo bo podjetje zbralo vaše podatke in jih uporabilo za zagotavljanje dostopa do naših storitev in za ohranjanje našega odnosa z vami. V naši Izjavi o zasebnosti podatkov (povezava spodaj) je pojasnjeno, kako vaše podatke zbiramo in jih uporabljamo ter kakšne so vaše pravice
V kolikor se odločite, da nam boste posredovali posebne vrste osebnih podatkov tako imenovane ‘občutljive podatke’, kjer tega od vas ne zahtevamo, se s tem strinjate, da lahko takšne podatke uporabimo v skladu z določili Izjave o zasebnosti podatkov.

       Sprejemam izjavo o zaupnosti podatkov kandidatov, ki jo najdete tukaj.

       Strinjam se, da lahko podjetje in njegove podružnice, objavljene na www.adecco.com uporabljajo moje podatke in me obveščajo o njihovih storitvah po pošti, elektronski pošti, z SMS sporočili, MMS sporočili, preko telefona, družbenih medijev, s potisnimi obvestili v aplikacijah in preko drugih sredstev. Zavedam se, da lahko to možnost kadarkoli prekličem.

IZJAVA O ZAUPNOSTI PODATKOV KANDIDATOV