Job Board | TalentRover

Proizvodni delavec (m/ž)
Slovenia
JN -062019-22834
Opis delovnega mesta:

- upravljanje manj zahtevnih strojev in naprav,
- skrb za nemoteno delovanje linij;
- izvajanje kontrole izdelkov,
- zagotavljanje reda in čistoče na delovnem mestu in v neposredni okolici,
- izvajanje nalog v skladu z določili sistema za zagotavljanje kakovosti,
- ostala pomožna dela v proizvodnji po navodilu nadrejenih.

Pričakujemo:

- zaželene izkušnje iz proizvodnega procesa,
- prednost imajo kandidati s končano tehnično izobrazbo, vendar ni pogoj,
- dobre ročne spretnosti,
- natančnost in zanesljivost.

Ponujamo:

- redno zaposlitev za določen čas (1 mesec), z možnostjo dolgoročne zaposlitve,
- troizmensko delo,
- možnost osebnega razvoja,
- pozitivno in urejeno delovno okolje,
- redno plačilo,
- kraj dela je Maribor.

Če ste se prepoznali v zgoraj navedenem oglasu, vas vabimo, da pošljete svojo prijavo na elektronski naslov: andrea.bratovic@adecco.si ali se prijavite preko povezave "Prijavi se!".

You are about to register with [Adecco], part of the Adecco Group as a candidate. During your registration, the company will collect and use information about you to make available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Statement explains how we collect and use information about you and the rights you have!

       I accept the Terms of Use and the Personal Data Privacy Policy. Please read more here

       I agree that the company and its affiliates can use my details to send me information about their services this may be by post, email, SMS, MMS, phone, social media, push notifications in apps and other means

Terms of use

Privacy Policy