Job Board | TalentRover

Operativni vodja gradbišča (m/ž)
Slovenia
JN -062019-22743
Naš naročnik je uspešno domače podjetje, ki nudi energetske in sistemske rešitve za objekte. Sedaj ponujajo enkratno priložnost vsem, ki vas zanimajo delovni izzivi na poziciji »Operativni vodja gradbišča (m/ž)«.

Opis delovnega mesta:
  • priprava gradbene dokumentacije
  • projektiranje
  • organizacija, vodenje in nadzor del na gradbišču
  • koordinacija lastne skupine monterjev
  • vodenje gradbenih projektov
  • evidenca manjšega skladišča
  • priprava materiala
  • poročanje nadrejenemu.
Pričakujemo:
  • zaključeno izobrazbo ustrezne smeri
  • poznavanje računalniških orodij
  • odlične organizacijske sposobnosti in sposobnost postavljanja prioritet
  • pripravljenost na dinamično delo
  • vodstvene veščine in dobre komunikacijske spretnosti
  • timska naravnanost, samoiniciativnost in fleksibilnost
  • zaželeno znanje nemškega jezika
  • vozniški izpit B kategorije.
Nudimo:
  • dolgoročno priložnost v priznanem in stabilnem podjetju
  • možnost strokovnega razvoja
  • odlično plačilo
  • delo v inovativnem in dinamičnem okolju.
Če je to delo pisano vam na kožo, oddajte vaš življenjepis še danes. Vse prijave bomo obravnavali diskretno. Za več info lahko pokličete na 051 376 030.

You are about to register with [Adecco], part of the Adecco Group as a candidate. During your registration, the company will collect and use information about you to make available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Statement explains how we collect and use information about you and the rights you have!

       I accept the Terms of Use and the Personal Data Privacy Policy. Please read more here

       I agree that the company and its affiliates can use my details to send me information about their services this may be by post, email, SMS, MMS, phone, social media, push notifications in apps and other means

Terms of use

Privacy Policy