Job Board | TalentRover

Inginer/Mecanic Utilaje Agricole
Romania
JN -022019-18786
Compania Adecco Permanent Placement Cluj cauta pentru unul dintre clientii sai , o companie germana de renume care are in portofoliu  furnizori de tradiţie, tractoare, maşini şi utilaje moderne, tehnică agricolă de ultimă generaţie  o persoana pentru pozitia de Inginer/Mecanic Utilaje Agricole.

Misiunea postului:
Efectuează servicii de reparaţii şi punere în funcţiune a utilajelor agricole comercializate
Locații:
- Turda , Campia Turzii , judetul Cluj

Candidatul ideal:
- studii tehnice (mecanică, electromecanică, ...)
- experiență în activități de reparații, întreținere, mecanică auto (de preferat în domeniul utilajelor agricole sau de construcții)
- cunoştințe de lăcătuşerie, sudură, mecanică hidraulică, circuite electrice
- cunoştințe de operare pe calculator (inclusiv MS Office)
- cunoaşterea limbii engleze (termeni tehnici) constituie avantaj
- disponibilitate pentru deplasări frecvente în zona alocată
- disponibilitate pentru a efectua reperații pe teren
- orientare către client

Principalele responsabilități:
- efectuează lucrări de reparații şi întreținere a utilajelor agricole
- efectuează punerea în funcțiune a utilajelor şi instruieşte utilizatorii acestora
- întocmeşte documentele specifice: comenzi de reparații, necesar de piese, rapoarte de reparații, procese verbale de recepție, predare – primire

Oferim:
- pachet salarial atractiv
- bonusuri de performanță
- cursuri de formare profesională
- mediu plăcut de lucru
- echipamente moderne pentru desfăşurarea activității
- oportunitati reale de dezvoltare

You are about to register with [Adecco], part of the Adecco Group as a candidate. During your registration, the company will collect and use information about you to make available our services and maintain our relationship with you. Our Privacy Information Statement explains how we collect and use information about you and the rights you have!

       I accept the Terms of Use and the Personal Data Privacy Policy. Please read more here

       I agree that the company and its affiliates can use my details to send me information about their services this may be by post, email, SMS, MMS, phone, social media, push notifications in apps and other means

Terms of use

Privacy Policy