Job Board | TalentRover




International business developer
Romania
JN -032019-20044
Adecco Permanent Placement recruteaza reprezentant vanzari business to business pentru clientul sau, companie specializata in productia ambalajelor de carton.

Candidatul ideal:

- Experienta anterioara in vanzari, domeniul HORECA
- Cunostinte de limba engleza la nivel avansat
- Avantaj - cunostinte de limba germana si maghiara
- Disponibilitate pentru deplasari, aproximativ 1 saptamana/luna


Responsabilitati:

- Dezvoltarea portofoliului de clienti internationali 
- Intocmirea si negocierea ofertelor
- Promovarea produselor si a imaginii companiei
 

Atunci cand aplici pentru aceasta pozitie, detaliile tale vor fi salvate in baza noastra de date pentru oportunitati viitoare.
Datele tale sunt in siguranta! Nu vom partaja informatiile tale, te vom contacta doar daca gasim o oportunitate interesanta pentru tine. Poti sterge profilul tau oricand.

       “Notificare privind confidentialitatea datelor despre candidati: am citit si am inteles declaratia de confidentialitate, care poate fi consultata aici.

       Comunicari de marketing: sunt de acord ca Adecco Romania/Adecco Resurse Umane şi afiliatii acestora https://www.adeccogroup.com/worldwide-locations/ să poată folosi detaliile mele pentru a-mi transmite informaţii despre serviciile acestora (inclusiv locuri de munca disponibile, invitatii la evenimente sau sondaje de opinie, buletine informative etc), prin poştă, poştă electronică, SMS, MMS, telefon, medii de socializare, notificări tip push în aplicaţii şi prin alte mijloace; inţeleg că pot să renunţ la această opţiune în orice moment.

Termeni de utilizare





Notificare privind confidentialitatea datelor despre candidati






All Rights Reserved.