Job Board | TalentRover

Hegesztőket keresünk Kecskeméten!
Hungary
JN -032019-19511
DOLGOZZ AUTÓIPARI BESZÁLLÍTÓ PARTNERÜNKNÉL
KECSKEMÉTEN!

Keress több, mint 200 000 Ft-ot az alábbi pozícióban:

HEGESZTŐ

  Miért érdemes jelentkezned?

•Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz
•Mert teljesítmény bónuszra számíthatsz
•Mert a téli időszakban gyümölcsnappal vendégelnek meg
•Mert napi 3 ingyen kávét ihatsz
•Modern munkakörülmények között dolgozhatsz
•Mert támogatják a bejárásod, ha a lakhelyed nem Kecskemét

Milyen feladataid lesznek?

•Hegesztési feladatok elvégzése (CO,AWI)
•Roboton való hegesztés
•Munkadarab mérése, ellenőrzése

Jelentkezz, ha:
•Vállalod a 3 műszakos munkarendet
•Hegesztő, szekerezetlakatos, karosszérialakatos végzettséged van VAGY rendelkezel CO vagy AWI tapasztalattal
•Rendelkezel érvényes tűzvédelmi vizsgával
•Erős fizikumú vagy

JELENTKEZHETSZ A LINKRE KATTINTVA:

Jelöltként kíván regisztrálni az Adecco Személyzeti Közvetítő Kft, 1134 Budapest, Váci út 45. G/7. , adószám: 10443314-2-44, Adecco csoport tagvállalatánál. A regisztráció során a vállalat a szolgáltatásnyújtás és a kapcsolattartás biztosítása céljából adatokat gyűjt és használ fel. Adatvédelmi nyilatkozatunk ( a lent található linken) magyarázza el, hogy miként gyűjtjük és használjuk fel az Önre vonatkozó adatokat, és az Ön jogait is.
Ha kéretlenül ún. „különleges adatokat” ad meg, [Ezek az adatvédelmi jogszabályok szerint különleges védelmet élvező adatok. Ezek az Ön faji vagy etnikai származására, politikai véleményére, vallási vagy filozófiai meggyőződésére, szakszervezeti tagságára, egészségére, genetikai vagy biometrikus adataira, szexuális életére vagy bűnügyi vagy más hatósági előéletére vonatkozó adatok] ezen adatok megadásával Ön hozzájárul azoknak az adatvédelmi nyilatkozatban megadott módon történő felhasználásához.

       Hozzájárulok ahhoz, hogy a vállalat és kapcsolt vállalkozásai felhasználják adataimat arra, hogy szolgáltatásaikról postán, e-mail-ben, SMS-ben, MMS-ben, telefonon, közösségi médiában, push üzenettel és más eszközökön információkat küldjenek. Megértettem, hogy ezt a hozzájárulásomat bármikor visszavonhatom.

Felhasználási feltételek

Adatvédelmi nyilatkozatunk